Przejazd po torze wyścigowym Warszawa-Modlin sportowym autem!

Nitka Toru

Tor Modlin

Opis

Tor sportowo-treningowy Warszawa Modlin ma długość 1,2 km. Można na nim wykonywać okrążenia o różnych stopniach trudności, wymagających zarówno precyzyjnej jazdy oraz kontroli nad samochodem, jak i tych pozwalających na wykręcanie wysokich prędkości. Świetna nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność, a wszystkie konfiguracje gwarantują wielkie emocje oraz jednocześnie bezpieczeństwo.

Przejazd sportowym autem po torze w Warszawie

Jeśli od dawna po głowie chodził Ci przejazd torem wyścigowym, ale nie wiesz, jak zabrać się za realizację tej wizji, to daj się… poprowadzić! Jazda super autem jest na wyciągnięcie ręki, a właściwie to kluczyków. Nasze auta premium sprawią, że przejażdżka będzie bogata w doświadczenia, których nie zaznasz nigdzie indziej. Fastline Supercars pomoże Ci osiągnąć to, co niemożliwe na co dzień. Zdecyduj się więc na przejazd autem po torze lub spraw go komuś bliskiemu na prezent. Warszawa – to tu działamy! Czekamy właśnie na Ciebie. Zobacz, dlaczego warto pozwolić nam spełnić Twoje marzenia.

  • Przejazd sportowym autem po torze w Warszawie to okazja, której w swoim życiu nie możesz przegapić.
  • Tor wyścigowy stanowi najlepsze miejsce do sprawdzenia swoich umiejętności motoryzacyjnych i mocy maszyny jednocześnie.
  • Okrążenia sportowym samochodem po torze będą czymś więcej niż tylko pokonanym dystansem. Będą wspomnieniami na lata.
  • Przejażdżka super autem to wycieczka do Warszawy pod znakiem motoryzacyjnego wyzwania.
  • Auta premium i przejażdżka nimi zapewnią Ci niesamowitą moc atrakcji. Przekonaj się o tym, korzystając z naszych rozwiązań!

Chyba Cię przekonaliśmy, prawda? Jesteś na dobrej drodze do tego, by spełnić swoje marzenia! Przejazd odbywa się na torze w Warszawie, a dokładnie w Modlinie. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, zaplanuj wycieczkę do stolicy i następnie przyjedź do nas. Gwarantujemy, że tor wyścigowy zaskoczy Cię od pierwszego wejrzenia. A wykonywane na nim okrążenia sportowym samochodem? Od pierwszego zakrętu!

Okrążenia sportowym autem po torze Modlin

Pewnie zastanawiają Cię kwestie techniczne. Jak wyglądają nasze super samochody, co oferują i dlaczego właściwie warto zasiąść za ich kółkiem. Spieszymy z odpowiedzią! Do wyboru pozostają topowe modele, w tym Toyota GR Supra, Porsche 911 4 GTS czy Alpine A110. A to nie wszystko! Możesz zdecydować się na tzw. Pakiet Japoński lub Pakiet Niemiecki, czyli poprowadzić najlepsze sportowe samochody tych generacji. Zdecyduj, która maszyna jest bliska Twojemu sercu i złap za jej kierownicę!

Eventy na torze Modlin

Chcesz zaskoczyć swoich bliskich, współpracowników bądź zarząd? Weź udział w evencie zorganizowanym przez Fastline Supercars! Dajemy możliwość zebrania całego składu i przekonania się, jak wygląda prawdziwa dawka sportowych emocji. Niemożliwe? Zobaczysz ją na własne oczy, gdy tylko przekroczysz teren tego wyścigowego toru! Zaplanuj wydarzenie roku właśnie u nas, w Warszawie, na torze Modlin. Zapewnimy smaczny catering, pełną obsługę i dawkę wrażeń, których nie doświadczysz nigdzie indziej.

Charakterystyka

1200 m

Długość Toru

12 m

Szerokość Toru

13

Ilość Zakrętów

220 m

Najdłuższa Prosta

Najbliższe eventy

Na ten moment nie mamy zaplanowanej daty wydarzenia. Skontaktuj się z nami!

Adres

Tor Modlin
Generała Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Lokalizacja

Pozostałe Tory

Tor Modlin

Generała Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Tor Pszczółki

Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Tor Poznań

Rynkowa 100, 62-081 Przeźmierowo

REZERWACJA TERMINU

Kod Vouchera