Tor Łódź

Nitka Toru

Tor Łódź

Opis

Tor Łódź – tor wyścigowy zlokalizowany w Strykowie, w okolicach Łodzi. Jest pierwszym Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ) w województwie łódzkim.

Obiekt położony jest na ogrodzonym obszarze wielkości 6 ha, na którym mieści się również budynek z salą konferencyjną oraz kawiarnią. Sam tor asfaltowy ma długość 1500 m o szerokości 8-12m i składa się z 17 zakrętów, w tym sekcji zraszanych zakrętów i dwóch płyt poślizgowych: prostokątnej i wycinku pierścienia

Wykonaj pełne okrążenia po torze w Łodzi

Nie ma nic lepszego niż połączenie adrenaliny i mocy koni mechanicznych. Jeśli na co dzień nie możesz tego doświadczyć, koniecznie musisz zawitać w nasze NIEskromne progi, czyli na tor wyścigowy. Łódź – to tu poprowadzisz auta premium i przekonasz się, że przejażdżka nimi będzie niezapomnianym przeżyciem na lata. Przejazd autem po torze w Łodzi daje maksimum motoryzacyjnych wrażeń. Chwyć za kółko i poczuj, jak to jest być zawodowym kierowcą! Tak niewiele dzieli Cię od sprawdzenia swoich sił na profesjonalnym torze wyścigowym. Przejażdżka super autem? U nas masz to zagwarantowane! Nie zwlekaj dłużej i już teraz spełnij swoje marzenia.

Przejazd autem po torze w Łodzi. Czy warto?

Zastanawiasz się, czy taka atrakcja jest warta zakupu? Pomyśl tylko o adrenalinie, podekscytowaniu i mocy, której nie ma żaden samochód przystosowany do jazdy w codziennych warunkach. Przekonaj się, że okrążenia po torze to zupełnie inny wymiar motoryzacji. A jeśli dodać do tego sportowy samochód, otrzymujemy mieszankę, której nie można powiedzieć NIE. Tor wyścigowy w Łodzi jest przystosowany do szybkiej, sportowej, ale bezpiecznej jazdy. Jesteś fanem czterech kółek? Poprowadź demona prędkości, jakim jest Toyota GR Supra czy Maserati MC 20 – wybór należy do Ciebie!

Eventy na torze w Łodzi 

Poza indywidualnymi przejażdżkami super samochodem po torze proponujemy także wzięcie udziału w eventach. Możesz je również zorganizować dla swoich podopiecznych, pracowników, partnerów biznesowych i nie tylko! Tego typu szkolenia na torze wzmacniają relacje między teamami, a także są świetną formą ucieczki od pracowniczej rzeczywistości. Organizując event, robimy wszystko, aby jego uczestnicy byli w 100% zadowoleni, nawet jeśli na co dzień nie po drodze im z motoryzacją ;).

Charakterystyka

1500 m

Długość Toru

8-12 m

Szerokość Toru

17

Ilość Zakrętów

50 m

Najdłuższa Prosta

Najbliższe eventy

23 sierpnia 2024
piątek

Supercar Experience Tor Łódź 23 Sierpnia

Dostępne Samochody:

BMW M2 - najnowszy model
Toyota GR Yaris
Mercedes AMG A45s
Toyota GR Supra
Alpine A110
Maserati MC20
Porsche 911 4 GTS

Adres

Tor Łódź
Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Lokalizacja

Pozostałe Tory

Tor Modlin

Generała Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Tor Krzywa-Wrocław

Osła 1JA, 59-706 Osła

Tor Poznań

Rynkowa 100, 62-081 Przeźmierowo

Rezerwacja terminu

Aby zarezerwować dany termin podaj swoje dane oraz kod zakupionego vouchera. Jeżeli nie posiadasz vouchera, przejdź do sklepu. Wszystkie rezerwację są potwierdzane manualnie przez nasz zespół. 

Event*
Imię i nazwisko*
Email*
Telefon*
Kod Vouchera

REZERWACJA TERMINU

Kod Vouchera