Maserati MC20

Cena już od:

499.00 zł

Naszymi autami możesz przeżyć
niezapomniane chwile na wiele sposobów!

Wypróbuj supersamochód na profesjonalnym torze

Charakterystyka supersamochodu

Maserati MC20 to luksusowe auto sportowe, które wprowadza nas w świat wyjątkowej mocy i elegancji. Ten samochód to prawdziwe dzieło sztuki, które zostało zaprojektowane z myślą o kierowcach, którzy cenią sobie doskonałą jakość i niezrównane doznania z jazdy.

 

MC20 posiada 3-litrowy silnik Nettuno 90° twin-turbo V6 generujący zawrotną moc 630 KM i 730 Nm momentu obrotowego. To z kolei pozwala na rozpędzenie auta ważącego 1468 kg do 100 km/h w czasie zaledwie 2,9 s! A do 200 km/h w czasie 8,8 s. 

 

Samochód ten zachwyca swoim dynamicznym designem i wyposażeniem, potężnym silnikiem V6 oraz najnowocześniejszymi technologiami, takimi jak ekran dotykowy i system audio premium. W samochodzie zastosowano również wygodne fotele, które zapewniają niezrównany komfort niezależnie od długości trasy czy prędkości jazdy.

 

Jest to samochód, który łączy w sobie piękno i moc, oferując niezapomniane wrażenia z jazdy. To idealne auto dla kierowców, którzy chcą czuć się wyjątkowo i cieszyć się każdą chwilą spędzoną za kierownicą.

 

Więc na co czekasz? Dodaj gazu i poczuj jego moc!

REZERWACJA TERMINU

Kod Vouchera